Domů

Klassefesten 2 - begravelsen


Klassefesten 2 - begravelsen

Další název: The Reunion 2 - The Funeral, Třídní sraz 2 - Pohřeb
Režie: Mikkel Serup
Titulky: české titulky vhodné i pro neslyšící, barevné
komedie Dánsko

Klassefesten 2 - begravelsen

English

Dánsko, 2014, komedie, 95 minut

Druhý díl bláznivé komedie Třídní sraz z roku 2011. Thomas, Andreas, Niels a Torben jsou znovu na scéně. Chystá se Thomasova rozlučka se svobodou. Striptérky i klokaní kostým pro budoucího ženicha jsou přichystány, ale pánové nějak nejsou ve své kůži. Thomas neustále googluje neexistující ohlasy na své nové album, Andrease deprimují nikdy nekončící neúspěchy u žen, Niels se právě dozvěděl o nevěře své ženy s Torbenem a Torben během rozlučky tiše umře na záchodě. 

 

Storyline

Thomas is finally getting married, and Andreas has arranged a bachelor party of the century... he thinks. But a shocking death during Thomas' bachelor party sends the three friends off on an unforgettable trip to a funeral; they probably won't be forgiven for. Speed-Dating, infidelity and near death experiences put their relationship on a serious test. The question is whether the three friends will survive the trip and the funeral - and will they make it home in time for Thomas' wedding.

 

 

Zdroj fotografií: ASA Film Production

IMDB ČSFD
Premiéra: únor 2014

Klassefesten 2 - begravelsenKlassefesten 2 - begravelsenKlassefesten 2 - begravelsenKlassefesten 2 - begravelsenKlassefesten 2 - begravelsenKlassefesten 2 - begravelsenKlassefesten 2 - begravelsen

See video

Děkujeme všem našim partnerům za podporu!
Special thanks to our partners!

 

Finančně podpořili

 

 

Za podpory partnerů

         

 

 

 

Festival pořádá/místa projekcí

     

 
Kino Lucerna

        

 

Mediální partneři